Ramazan’da Takviye Edici Gıda Önerileri

Ramazan’da takviye edici gıdaların önemi herkes tarafından bilinmektedir. Bu doğrultuda hazırladığımız Ramazan’da takviye edici gıda önerileri yazısı sizler için faydalı olacaktır. Yazı içerisinde önerilen ürünleri %30 indirimli satın almak için kayıt olabilirsiniz.

Uzun ve sıcak günlerin beklediği Ramazan ayı boyunca, enerjinizi yüksek tutun, hazımsızlığı önleyin ve bağışıklık sisteminizi güçlendirin!

Ramazan ayı boyunca normal beslenme alışkanlıkları değiştiği için bu dönemde özellikle enerji veren besinler ön plana çıkmaktadır. Genel olarak vücudun gereksinimi olan günlük enerji ve besin ögelerini karşılamak zorken bir de Ramazan ayında öğün sayısının az olması ile aşırı ve dengesiz beslenme; vücudun direncini daha da düşürüyor. Yoğun çalışma temposu da eklenince direncini iyice kaybeden kişiler, gün boyu enerji verebilecek besinlere yönelmeyi tercih ediyor.

  Farmasi Mr Wipes Yüzey Temizleyici

İşte bu noktada vücudunuzun ihtiyacı olan Takviye Edici Gıdalar Nutriplus serisinde sizlerle buluşuyor!

Özellikle Ramazan ayı boyunca, yüksek enerji gereksinimi olan kişiler Nutriplus Multivitamin Likit Kapsül kullanarak gün içinde fiziksel performanslarını arttırabilirler. Gün içinde vücut direnci düşenler ve genel yorgunluk problemi olan kişiler ise Nutriplus Omega-3 Balık Yağı‘nı günlük besin programına dahil edebilirler.

  Farmasi Dondurmalı NutriCoffee

 

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat