Mr Wipes Yağ ve Kir Sökücü

Konsantre formülüyle Farmasi Mr Wipes Yağ ve Kir Sökücü mutfak eşyalarınızda oluşan inatçı kirleri söküp atar. Bulaşığa fazla vakit ayırmanızın önüne geçer. Farmasi Mutfakta kullanılan diğer ürünlerden olan Pas ve Kireç Sökücü ve Metal temizleyicisini de incelemek isterseniz buradan bakabilirsiniz. Ayrıca; Bu ürünleri %30 indirimle kendiniz satın almak isterseniz sisteme üye olabilirsiniz. Üye olmak için Kayıt Ol sayfası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Farmasi Mr Wipes Yağ ve Kir Sökücü Özellikleri

Limon kabuğu özü ile güçlendirilmiş formülü sayesinde ulaştığı her inatçı yağ ve kir lekesini kolayca yok ettiği yapılan performans testleri ile kanıtlanmıştır. Mutfak tezgahı, paslanmaz çelik, fayans, seramik yüzeyler, aspiratör, ocak, fırın kenarları ve kapakları, ızgara, fritöz, kurumuş yağ ve yemek kalıntıları, yanmış dibi tutmuş tencerelerde etkilidir.

  Farmasi Nutriplus Reishi Mantarı
Farmasi Mr Wipes Yağ ve Kir Sökücü
Farmasi Mr Wipes Yağ ve Kir Sökücü
  • Güçlendirilöiş formülü ile yağ çözmede üstün performans sağlar.
  • En zor ve inatçı lekelere karşı etkilidir.
  • Kurumuş yağ, yemek kalıntıları, yanmış, dibi tutmuş tencereler, mutfak yüzeylerindeki yapışkan artıklarda etkilidir.
  • Mutfak tezgahı, dolaplar, fırın, ızgara, mutfak davlumbazı, ocak, mangal, fritöz gibi mutfak eşyalarında kullanıma uygundur.
  • 500 gr ‘dır.

Farmasi Mr Wipes Elde Yıkama Bulaşık Sıvısı

Bulaşıktan Korkmayın!

Mr. Wipes Elde Yıkama Bulaşık Sıvısı, yapılan performans testleri ile kir ve yağ çözmedeki ustalığını kanıtlayan bir üründür. Sizi zaman ve su israfından kurtararak bulaşıklarınızdaki zorlu lekeleri kolayca yok eder. Yenilenen konsantre formülü sayesinde sıcak ve soğuk suda uygulanabilir. İçeriğindeki yoğun bitkisel Gliserin sayesinde ellerinizi yumuşacık yapar.

  • Hindistan Cevizi Yağı, Mısır Yağı gibi doğal bileşenlerden oluşur.
  • Yoğun konsantre formülü ile düşük sıcaklıkta bile etkilidir.
  • Bitkisel Gliserin ile cilde dosttur.
  • 500 gr ‘dır.
  Farmasi Gaucho Erkek Parfümü
Farmasi Mr Wipes Elde Yıkama Bulaşık Sıvısı
Farmasi Mr Wipes Elde Yıkama Bulaşık Sıvısı

Kullanım Talimatı: 3 litre suya, 5 ml (1 tatlı kaşığı) ürün ilave edilir. Yıkayacağınız bulaşık miktarına göre suyun içine ya da bulaşık süngerine sıkınız.

www.farmasicafe.com/farmasi-kayit-ol

Yazıyı beğendiyseniz paylaşmayı unutmayın. Bunun yanı sıra farmasi ürünleri satın almak isterseniz sitede bulunan farmasi kayıt forumundan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz siz üye olup ürünlerden indirimli yararlanabilirsiniz.

Sağlıklı ürünlerle para kazanmak isterseniz lütfen FARMASİ KAZANÇ PLANI bölümüne göz atın. Konu hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim bölümünden yazabilirsiniz.

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat