Farmasi Yüz Beyazlatıcı Serisi

Farmasi yüz beyazlatıcı olarak da bilinen, aydınlatıcı etkiye sahip farmasi aydınlatıcı yüz bakım ürünleri serisi özel aktifler ile zenginleştirilmiş  formülü sayesinde cildinize ışıltılı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Seri, Farmasi aydınlatıcı yüz kremi ve aydınlatıcı yüz sabunu ve yüz beyazlatıcı köpükten oluşmaktadır ve eşit cilt tonu görünümü isteyenler için üretilmiştir.

Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem

Düzenli kullanımda cildin aydınlatılmasına, cilt tonunun eşitlenmesine ve ciltteki nem seviyesini arttırmaya yardımcı olur. UVA-UVB filtreleri, oluşabilecek lekelere karşı cildin güneş ışınlarına karşı korunmasına yardımcı olur. Sonuç olarak; cilt daha enerjik ve parlak görünür. Hafif yapısıyla cilt tarafından kolayca emilir. Boya, Paraben, Silikon İÇERMEZ.

  Nutriplus Lif içeren Takviye Gıda
Farmasi yüz aydınlatıcı krem - farmasi yüz beyazlatıcı krem
Farmasi Yüz Beyazlatıcı Krem

Farmasi Yüz Beyazlatıcı Köpük

Güzelliğinizi taçlandıracak daha temiz ve daha aydınlık bir yüz için kendinize bir iyilik yapın! Yeni geliştirilen Dr. C. Tuna Yüz Beyazlatıcı Köpük, yumuşaklığı ve hafifliği ile sizi şaşırtacak ve sizin güzelliğinizi size hayran bıraktıracak. Yüzünüzdeki aydınlık, hoş ve temiz bir esinti ile tamamlanırken, cildinizin pürüzsüzlüğü ruhunuza yansıyacak.

farmasi yüz beyazlatıcı köpük - farmasi yüz aydınlatıcı köpük
Farmasi Yüz Beyazlatıcı Köpük

Kullanım: Avucunuza bir miktar likit köpük sabun sıkın, elinizle nazikçe masaj yaparak köpürtün ve iyice durulayın.

  Farmasi Mr Wipes Nemtut Rutubet Emici

Farmasi Yüz Beyazlatıcı Sabun

Özel bitki karışımı sayesinde lekesiz, pürüzsüz, daha beyaz ve daha genç bir cilde sahip olmanızı kolaylaştırır. Hoş kokusu eşliğinde, cildinizde ipeksi bir yumuşaklık yaratır. Cilt tonunun dengelenmesine ve cildin ölü hücrelerden, yağ kalıntılarından, leke ve çillerden arınmasına yardımcı olur. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Farmasi Yüz beyazlatıcı sabun - farmasi yüz aydınlatıcı sabun
Yüz Beyazlatıcı Sabun

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat