Farmasi Sarımsaklı Şampuan

Farmasi saç bakım ürünlerinin bir diğeri de sarımsak özlü seti. Sarımsak özlü ürünlerin içerisinde farmasi sarımsaklı şampuan, sarımsak yağı, canlandırıcı saç köpüğü, saç maskesi ve sabunu bulunmaktadır. Farmasi sarımsak özlü şampuan serisi özellikle koparak dökülmeye eğimli zayıf saçlar için etkilidir ve saçlarınızı canlandırır. ( Not: Kuru saçlar için aynısefa şampuanı ve çörek otu yağı şampuanını da kullanabilirsiniz.)

Vitalizing Farmasi Sarımsak & Capixyl Canlandırıcı Saç Köpüğü

Saçı ve saç derisini temizler, yıpranmış ve kopmak üzere olan saçları onarır ve saç tellerini

sarımsaklı saç köpüğü
Farmasi Sarımsaklı Saç Köpüğü

besleyerek daha güçlü çıkmalarına yardımcı olur. SLS, SLES, Paraben ve boya içermez.

Kullanım: Avucunuzun içine yeterli miktarda sıkın. Islak saçınıza ve saç derinize hafifçe masaj yaparak yedirin. 3 dakika bekleyin ve ardından durulayın.

Vitalizing Sarımsaklı Bakım Maskesi

Sarımsaklı Bakım Maskesi
Farmasi Sarımsaklı Bakım Maskesi

Tüm saç tipleri için kullanılabilir. Sarımsak ve Capixyl içeriği ile, dökülmeye eğilimli zayıf saçları güçlendirir. Hafif ve yağlılık bırakmayan formülü ile, aynı zamanda eşsiz bir bakım sağlar.

  Farmasi Kompleks Maskeler

Kullanım: Banyo öncesinde, saç uçlarından başlayarak, saç derinize doğru uygulayın. Yaklaşık bir dakika dairesel hareketlerle masaj yapıp 30 dakika bekletin. Sonrasında şampuan ile durulayın. Haftada 2 kere uygulanması tavsiye edilir.

Vitalizin Sarımsak Sabunu ( Kokusuz )

Garlic ve Ginseng’ in güçlü birleşimi ile saçlarınıza canlılık kazandırmaya yardımcıdır. İçeriğindeki aminoasit, çinko, kükürt, C ve B grubu vitaminler ile saç tellerini besler, güçlendirir ve dayanıklılığını arttırmaya yardımcı olur.

Sarımsaklı SAbun
Farmasi Sarımsaklı Sabun

Vitalizing Farmasi Sarımsaklı Şampuan

Dr C Tuna Canlandırıcı Şampuan, koparak dökülmelere karşı etkin çözüm sunuyor. Sarımsak ve Capixyl ile geliştirilen ve zenginleştirilen formül, saçı beslemeye ve saç telleri üzerinde hasara uğramış noktaları yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. Böylelikle koparak dökülmeye eğilimli zayıf saçlar güçlenir ve parlak bir görünüm kazanır. Tüm saçlar için kullanımı uygundur.

farmasi sarımsak yağı - farmasi sarımsaklı şampuan
Farmasi Sarımsak Yağlı Şampuan

Vitalizing Sarımsak Besleyici Saç Bakım Yağı

Koparak dökülmeye eğilimli, zayıf saçlar için Canlandırıcı Saç Bakım Yağı

  Farmasi Mr Wipes Banyo WC Temizleyici

Sarımsak Yağı içeren özel formulü, Ayçiçek Yağı, Tatlı Badem Yağı ve E Vitamini ile zenginleştirilmiştir. İçeriğindeki mineral ve vitaminlerle saç ve saç derisi için ideal bir bakım sunar. Kolay durulanabilen bu mucizevi yağ, saç derisinin ve koparak dökülmeye eğilimli, zayıf saç uçlarının canlandırılmasına yardımcı olur. Saçınız ışıl ışıl, canlı ve parlak görünür.

Kullanımı: Önce saç uçlarına, sonra saç derisine banyo öncesi masaj yaparak uygulayın. 30 dakika saçınızda beklettikten sonra Sarımsak ve Capixyl Canlandırıcı Şampuan ile yıkayın. Daha etkili sonuç almak için haftada 2 kez uygulayın ve Sarımsak & Capixyl Canlandırıcı Maske ile saç bakımınızı tamamlayın.

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat