Farmasi Sabunlar Serisi

Farmasi sabunlar serisi, çay ağacı ve aynısefa gibi paket serilerin haricinde oluşturulan katı sabun serisidir. Bu seride cildiniz için uygun ve ihtiyacınıza cevap veren tüm seçenekleri bulabilirsiniz.

Farmasi Sabunlar Serisi

Çikolata ve Portakal Sabunu

Çikolata ve portakal rahatlatıcı uyumuyla cildinizde hoş bir koku bırakır ve cildinizi narince temizler. Yoğun köpüklü, tazeleyici bu sabun cildinizi temizlerken yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakır.

Farmasi Çikolata ve Portakal Sabunu
Farmasi Çikolata ve Portakal Sabunu

Hammam Bıttım Sabunu

Doğanın mucizesi fıstığın olmamış hali çitlembik (bıttım) yapraklarının yağından üretilen sabunun büyüleyici kokusu sizi rahatlatır. Türk Hamamının keyfini eşsiz kokusuyla tamamlar.

Farmasi Hammam Bıttım Sabunu
Farmasi Hammam Bıttım Sabunu

Hammam Royal Oud Sabunu

Hammam Royal Oud sabun, parfüm dünyasının en ender ve değerli kokularından biri olan oud ile harmanlanmıştır. Keyif veren kremsi köpükleri cildinizin pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlar.

  Farmasi Confort Sleep Yastık Spreyi
Farmasi Hammam Royal Oud Sabunu
Farmasi Hammam Royal Oud Sabunu

İnci Tozu Sabun

İnci Tozu ile zenginleştirilmiş bu eşsiz sabun, cildinizi temizler, kir ve kalıntılardan narin bir şekilde arındırır. Yoğun köpüğüyle cildinizi temizlerken yumuşak ve pürüzsüz bir his bırakır.

Farmasi İnci Tozu Sabunu
Farmasi İnci Tozu Sabunu

Mukallat & Gül & Çörek Otu Özlü Sabun

Çörek otu ve gül özlerinin güçlü birleşimiyle cildiniz temizlenir, narin bir şekilde arınır. Üstelik cildinizde bıraktığı hoş kokusu ile bakımınızı daha keyifli bir hale getirir. Egzotik kokusuyla mistik bir deneyim sunar.

Farmasi Mukallat Sabunu
Farmasi Mukallat Sabunu

Naturelle Argan Yağlı Sabun

Tüm vücudunuz için vazgeçilmez bir sabundur. İçeriğinde bulunan argan yağı ile cildinizi nemlendirirken aynı zamanda saçlarınıza besleyici ve onarıcı bakım sağlar. Düzenli kullanımda, saçınıza ve cildinize canlılık katar.

  Farmasi Aynısefa Yüz Toniği
Farmasi Naturelle Argan Sabunu
Farmasi Naturelle Argan Sabunu

Propolis Sabunu

Propolisin doğallığından gelen güçle cildiniz temizlenir, narin bir şekilde arınır. Üstelik cildinizde bıraktığı hoş kokusu ile bakımınızı daha keyifli bir hale getirir.

Farmasi Propolis Sabunu
Farmasi Propolis Sabunu

Papatya Sabunu

Papatya özleri ile cildinizi temizler, narin bir şekilde arındırır. Cildinizde bıraktığı hoş kokusu ile bakımınızı daha keyifli bir hale getirir.

Farmasi Papatya Sabunu
Farmasi Papatya Sabunu

Isırgan Sabunu

Isırgan Otu özleri ile cildinizi temizler, narin bir şekilde arındırır. Cildinizde bıraktığı hoş kokusu ile bakımınızı daha keyifli bir hale getirir.

Farmasi Isırgan Sabunu
Farmasi Isırgan Sabunu

 

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat