Farmasi Pure Rose Gül Serisi

Farmasi pure rose gül serisi ile taze bir cilde merhaba diyin!.. Farmasi Pure Rose Gül Serisi dört ürün içermektedir. Bunlar; Farmasi Pure Rose Jel Temizleyici, Farmasi Pure Rose Gül Suyu, Farmasi Pure Rose Gül Yağı, Farmasi Pure Rose Yüz Kremi… Ürünleri %30 indirimli kendiniz satın alabilirsiniz. Bunun için Buradan kayıt olun.

Farmasi Pure Rose Gül Serisi

Farmasi Pure Rose Gül Serisi Kullanımı

1. Adım: Jel ile Derinlemesine Temizleme

Farmasi Pure Rose Temizleyici Jel

Cildinizi derinlemesine temizlerken tazelenmiş ve duru bir cilt görünümü sunar. Makyajı ve cilde yapışan kirleri derinlemesine temizler. Kokusu ve kullanım sonrasında cildinizde bıraktığı ferah his, cilt bakım ritüelinizi daha keyifli hale getirir.
Kullanımı: Sabah ve akşam nemli cildinize, hafifçe masaj yaparak uygulayıp durulayınız.

2. Adım: Gül Suyu ile Tonikleme

Farmasi Pure Rose Gül Suyu

Doğal tonik etkisi ile cildi nemlendirir ve doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olur. Cildinizi kir ve makyaj kalıntılarından arındırırken gözeneklerin sıkılaşmasına destek olur. Saf gül suyu içeriği ile cildinizin beslenmesine katkıda bulunarak tazelenmiş bir görünüm kazanmasını sağlar. Alkol içermez.
Kullanımı: Gül Suyu ile makyaj pamuğunuzu ıslatarak sabah akşam olmak üzere, yüz, boyun ve dekolte bölgenize uygulama yapın. Ayrıca gün içerisinde ihtiyaç hissettiğiniz her an bu uygulamayı yapabilirsiniz. Harici kullanım içindir.

  Farmasi Mr Wipes Nemtut Rutubet Emici

3. Adım: Gül Yağı ile Güçlendirme

Farmasi Pure Rose Gül Yağı

Gül suyundan ayrıştırılarak elde edilen paha biçilmez değerdeki saf gül yağı ile birlikte kayısı, jojoba, aynısefa, badem ve zeytin yağları ile zenginleştirilen formül üstün özellikteki Gül Yağı’nı oluşturmaktadır.Cildinizde yağlı bir his bırakmayan bu karışım, cilde yumuşaklık verir, yenilenmesine ve ışıltı kazanmasına destek olur. Kullanımı: Cildinizi iyice temizleyin ve hemen ardından Gül Suyunu tonik olarak uygulayın. Daha sonra Yüz Yağı’nı parmak uçlarınıza damlatın, hafif ve hassas hareketler ile alın, yanak, çene, boyun ve dekolte bölgelerinize masaj yaparak uygulayın. Sabah,akşam ve ihtiyaç hissettiğiniz her an kullanabilirsiniz.

  Farmasi Biberli Masaj Jeli

4. Adım: Krem ile Nemlendirme

Farmasi Pure Rose Yüz Kremi

Özel formülü sayesinde cildin beslenmesine, canlı ve nemli kalmasına katkıda bulunur. Hafif ve ipeksi dokusu sayesinde hızlı emilir ve yağlılık hissi bırakmaz. Cildin tazelenmesine ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.
Kullanım: Sabah ve akşam, temizlenmiş göz çevresi hariç tüm yüz ve boyun bölgesine uygulayın.

Farmasi Hızlı Kayıt

Siz de yorum bırakın :)

WhatsApp chat