Farmasi Mr Wipes Pas ve Kireç Sökücü

Farmasi Mr Wipes Pas ve Kireç Sökücü tüm mutfaklarda işlerinizi kolaylaştıran, kullanımı basit bir üründür. Ürünlerinizi pas lekesi ve matlaştıran kireçten kurtulmak için güvenle kullanabileceğiniz bu muhteşem ürün mutfaktaki en iyi yardımcılarınızdan biri olacaktır. Ayrıca banyoda da bu ürünleri kullanabileceğiniz gibi yine banyo wc kullanımı için Farmasi Banyo Wc Temizleyici ürününü öneriyoruz. Mutlaka denemelisiniz. Bu ürünleri internet üzerinden güvenli alışveriş yaparak %30 indirimle almak isterseniz buradan kayıt olup sizinle iletişim kurmamızı sağlayabilirsiniz.

Farmasi Mr Wipes Pas ve Kireç Sökücü

 • Suların sertliği sebebiyle oluşan kireç, pas ve birikmiş kirlerin temizliğinde etkilidir.
 • Sıcak su ısıtıcıları, çaydanlık ve kahve makineleri gibi malzemelerde güvenle kullanılabilir.
 • Kolay durulanır.
 • 1000 ml ‘dir.

  Farmasi Mr Wipes Pas ve Kireç Sökücü
  Farmasi Mr Wipes Pas ve Kireç Sökücü

Pas ve Kireç Sökücü Kullanımı : Uygulama sırasında eldiven kullanın. Yoğun kireç bağlamış kaplarda (çelik, teflon, şişe, bardak, sürahi vs.) ürünün bir kısmı direkt dökülür. Az yoğun kireç birikimlerinde 1 litre suya 50-100 gr eklenir. Cızırdama sesi kesilince bol su ile durulanır. Bulaşık makinalarında ise su 50-60 °C ye kadar ısıtılır. 100-150 gr kadar ürün eklenir. 20-30 dk çalıştırılır ve durulanır. Lavabo, fayans ve küvetteki inatçı sarı zor lekeler ve badana lekeleri üzerinde 1 litreye 100 gr eklenerek uygulanabilir. 1-2 dakika bekledikten sonra nemli bir bez veya süngerle silinir. Çok kirli yüzeylerde miktar arttırılarak işlem tekrarlanabilir. Ahşap, mermer ve emaye yüzeylerde kullanmayınız.

Not: İşlem sırasında eldiven kullanın.

Farmasi Mr Wipes Metal Temizleyici

Metal ürünlerinizin üzerinde oluşan inatçı lekelerin yok olmasını sağlar. Metal temizliğini yapar ve ilk günkü gibi parlamasını sağlar. % 100 yerli Borik Asit ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde metalleriniz göz alıcı parlaklığa kavuşur. Çelik tencere-tava, çaydanlık, sofra takımları ve musluklarınız kusursuz bir temizliğe kavuşsun. Paslanmaz çelik tencere ve tavalar, mutfak aletleri, sofra takımları, evyeler, armatürler ve musluklar için uygundur.

 • Tüm metal malzeme ve yüzeylerde etkilidir.
 • Güçlendirilmiş yeni formülüyle yoğun metal parlaklığı sağlar.
 • Pişirme kapları, tava, çelik ve bakır tencerelerdeki ısı yanıklarını, pas ve oksit izlerini etkili bir şekilde çıkarır.

  Farmasi Mr Wipes Metal Temizleyici
  Farmasi Mr Wipes Metal Temizleyici

Metal Temizleyici Kullanımı : Kolay uygulanabilir sıkma tüpünde olduğu için kullanımı oldukça basittir. Uygulamak istediğiniz yüzeye bir miktar sıkın, sonrasında poşet veya bez benzeri bir parça ile ürünü ovalayarak tüm yüzeye iyice sürün. 3 dakika bu işlemi yaptıktan sonra yüzeyi durulayın.

Not: İşlem sırasında eldiven kullanın.

 

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat