Farmasi Mr Wipes Çamaşır Yumuşatıcı

İki kat konsantre formüllü Farmasi Mr Wipes Çamaşır Yumuşatıcı ile çamaşırlarınız daha yumuşak. Fosfat ve Formaldehit içermeyen özel formülü ile çamaşırlarınızın vazgeçilmez dostudur.  Kalıcı kokusu sayesinde çamaşırlarınız uzun süre ilk yıkama tazeliğini taşır. Yumuşak ve kolay ütülenen çamaşırlara sahip olmak için, evinizde Mr. Wipes iki kat konsantre Yumuşatıcıya yer açın. Ayrıca, tüm renkler için kullanabileceğiniz deterjanları buradan ( bkz. Mr Wipes Çamaşır Deterjanı ) incelemenizi tavsiye ederiz.

Farmasi Mr Wipes Çamaşır Yumuşatıcı

Mr Wipes Perfume Dreams Yumuşatıcı, fosfat ve formaldehit içermeyen, doğaya duyarlı formülü ile çamaşırlarınızın dokularına nüfuz ederek yumuşacık olmalarını ve kolay ütülenmelerini sağlar. Özel formülü sayesinde çamaşırlarınızın rengini korurken, yıpranmasını önleyerek de ömrünü uzatır. Günler boyu süren ferah, kalıcı ve özel parfümü sayesinde çamaşırlarınızı yeni yıkanmış gibi hissedersiniz.

 • Çamaşırları yumuşatarak kolay ütülenmesini sağlar.
 • Uzun süre kalıcı koku sağlar.
 • İki kat konsantre formül.
 • 500 ml ‘dir.

  Farmasi Mr Wipes Çamaşır Yumuşatıcı
  Farmasi Mr Wipes Çamaşır Yumuşatıcı
Kullanım Talimatı: Makinede; 4-5 kg çamaşır ve standart yıkama için 20 ml (1 buçuk kapak) Mr. Wipes Konsantre Yumuşatıcı’yı 30 ml su ile karıştırın, yumuşatıcı bölümüne koyun. Elde yıkamada; 10 L kadar durulama suyuna 10 ml (3/4 kapak) yumuşatıcı ekleyin.

Farmasi Mr Wipes Konsantre Çamaşır Leke Çıkarıcı

Me Wipes Leke Çıkarıcı, renkli ve beyaz çamaşırlarda, en zor ve inatçı lekelerin üstesinden gelmek için özel olarak geliştirilmiştir. Çamur, çimen, kozmetik, yağ, meyve suyu, çay, kahve gibi her türlü lekeyi kolayca yok etmenizi sağlar. Yaka, manşet kirlerinde de oldukça etkilidir. Özel formülü ile çamaşırlarınızın renklerine zarar vermez, dokularını yıpratmaz.

 • Boraks ve soda gibi doğal bileşenlerden oluşur.
 • Tüm renkler için uygundur.
 • En zor lekelerde bile etkilidir.
 • El ve makine kullanımına uygundur
 • 500 ml ‘dir.

  Farmasi Mr Wipes Çamaşır Leke Çıkarıcı
  Farmasi Mr Wipes Çamaşır Leke Çıkarıcı

Kullanım Talimatı: Lekeli bölgeyi su ile ıslattıktan sonra yeterli miktarda Leke Çıkarıcı‘yı sorunlu bölgeye uygulayıp, 2 ila 3 dakika arası bir süre bekletin. Makinenizde ya da elde uygun şekilde yıkayın. Renk dayanıklılığından şüphe duyduğunuz kumaşlarda; görünmeyen bir bölgeye renk testi yapılmalıdır. Çok eski lekelerde birden fazla uygulama gerektirebilir. Renklilerde bekletme süresi 2-3 dakikayı aşmamalıdır. En iyi sonuç için lekeye erken uygulanmalıdır.

 

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat