Farmasi Masaj Yağları

Farmasi 2019 yılına yeni bir ürünle merhaba diyor… Uzak Doğu’nun masaj geleneğinden esinlenerek tasarlanmış olan Dr. C. Tuna Farmasi Masaj Yağları ile masajın huzur verici dünyasıyla tanışın… Beğendiğiniz Farmasi ürünlerini satın almak isterseniz, Kayıt Ol sayfasından ücretsiz farmasi üyesi olabilirsiniz.

Gergin bir vücutla kendinizi güzel hissetmek neredeyse imkansızdır. Kendinizi daha iyi hissetmek masajın şifalı dokunuşlarıyla mümkündür.

Masaj, Uzak Doğu’da medeniyetler tarafından tarih boyunca doğal iyileştirme metodu olarak kullanılmıştır. Binlerce yıllık masaj geleneği zihni ve bedeni bütünleştirmeye dayanan şifayı içerir.

  Farmasi Sarımsaklı Şampuan

Bu gelenekten esinlenerek tasarlanan Dr. C. Tuna Masaj Yağları’nın eşsiz kokuları ile vücudunuzu ve zihninizi dinlendirebilirsiniz. Zengin içerikleri ve kolayca emilen yapısı ile masaj sonrası ipeksi, nem ve parlaklık kazanmış cildinizin keyfini sürebilirsiniz.

Aromaterapi Masaj Yağı

Zengin yağ içeriğiyle size derinlemesine rahatlama sunarken Greyfurtun enerji verici kokusu ile duyularınızı canlandırır.

Farmasi Masaj Yağları | Aromaterapi Masaj Yağı

Ayurvedik Masaj Yağı

Zengin yağ içeriğiyle size derinlemesine rahatlama sunarken Biberiyenin canlandırıcı etkisiyle gerginliğinizin azalmasına yardımcı olacaktır.

Farmasi Masaj Yağları | Ayurvedik Masaj Yağı

Bali Masaj Yağı

Zengin yağ içeriğiyle size derinlemesine rahatlama sunarken Aloe Veranın yenileyici etkisiyle cildinizi tazeler.

Farmasi Masaj Yağları | Bali Masaj Yağı

Farmasi Hızlı Kayıt

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat