Farmasi Kompleks Maskeler

Farmasi yeni ürün serisi Farmasi Kompleks Maskeler ile karşınızda. Daha öncesinde sunulan aktif karbon maskesine ek olarak farklı özelliklerde 3 yeni maske daha sizlerle. Kambu Kompleksi içeren Sıkılaştırıcı Maske,Acai Kompleksi içeren Altın Maske ve Marine Kompleksi içeren Detoks Maskesi… Bu ürünleri ve diğer tüm Farmasi ürünlerini %30 indirimle almak isterseniz Kayıt Ol sayfasından kayıt bırakabilirsiniz.

HER CİLDİN
İHTİYACI FARKLIDIR

Siyah Noktalarınıza Aktif Karbon Mucizesi

Aktif Karbonun mucize gücü ile cildinizdeki yağ, kir, siyah nokta ve pürüzlüklerin giderilmesine yardımcı olur. Ciltteki siyah noktaların oluşumunu zamanla azaltmaya yardımcı olur.

Farmasi Aktif Karbon Maskesi Kullanımı : Yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulayın. Kuruması için 25-30 dakika bekleyin. Tamamen kuruduktan sonra soyarak çıkartın.

Aktif karbon hakkında daha fazla bilgi almak için Aktif Karbon yazımıza göz atın.

  Farmasi Aynısefa Yüz Toniği

Cildinizin Sıkılaşmaya mı İhtiyacı Var?

İnce kırışıklıkların görünümünü azaltmaya ve yüzü sıkılaştırmaya yardımcı olur. Pürüzsüz ve parlak bir görünüm için nemlendirme özelliğine sahiptir. Farmasi Kombu Kompleksi, cildin doğal yenilenme sürecini destekler; onarımına yardımcı olur; daha sıkı ve yenilenmiş bir cilt görünümü sunar.

Farmasi Kambu Kompleksi Kullanımı : Yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulayın. Kuruması için 25-30 dakika bekleyin. Tamamen kuruduktan sonra soyarak çıkartın.

SİZE UYGUN
MASKENİZİ SEÇİN

Altın Maske ile Besleyici Lüks Bakım!

Akai Kompleksi ile zenginleştirilmiş içeriği sayesinde cildinizi beslemeye yardımcı olur. Cilde ipeksi bir yumuşaklık sağlarken, içindeki altın yansımalarıyla sağlıklı bir ışıltı ve canlılık kazandırmaya yardımcı olur.

Farmasi Akai Kompleksi Kullanımı : Yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulayın. Kuruması için 25-30 dakika bekleyin. Tamamen kuruduktan sonra soyarak çıkartın.

  Aynısefa Yağı ile Vücut Bakımı

Detoks Etkisi ile Yenilenin!

Gözenekleri tıkayan fazla yağa ve toksinlere karşı vakum gibi davranır. İçerdiği Marine Kompleks sayesinde, cildinize eşsiz bir rehabilitasyon sunar ve cildiniz ışıltılı bir güzelliğe kavuşur.

Farmasi Marine Kompleksi Kullanımı : Yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulayın. Kuruması için 25-30 dakika bekleyin. Tamamen kuruduktan sonra soyarak çıkartın.

Farmasi Kompleks Maskeler için aşğıdaki linkten kayıt olabilirsiniz.

Kayıt Olmak için Tıklayın

Siz de yorum bırakın :)

WhatsApp chat