Farmasi Keratinli Şampuan

Röfle, boya, kalıcı düzleştirme, perma, fön, tarama ve fırçalama gibi işlemler, hava sıcaklığı, deniz suyu gibi etkenler sonucu hızla kuruyan ve yıpranan saçlar için Farmasi Keratinli Şampuan kurtarıcınız olacaktır.

Farmasi Keratinli Şampuan ile Saçlarınız Tekrar Hayata Dönüyor

Keratin Kompleks

Kuru ve yıpranmış saçları kökten uca besleyerek onarır. Saçın kaybettiği keratini geri kazandırmaya yardımcı olur. Yeniden yıpranan saçlar canlılığını geri kazanır. Fön, saç süzleştirme, maşa gibi ısıyla şekil verme işlemi sonrası kırılmalara karşı saçın dayanıklılığını arttırır. Saç kütikülünü bir film gibi sararak korur.

Her Adımda Daha Güçlü Saçlar

4 Adımda Güzellik salonundan çıkmış gibi bakımlı, göz alıcı ve parlak saçlar!

 

1.Temizleme

Farmasi Keratinli Şampuan - farmasi keratinli onarıcı şampuan
Farmasi Keratinli Şampuan

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Şampuan, saçı derinlemesine temizlerken saç yüzeyine nüfuz ederek saçı kusursuzca besler.

  Çay Ağacı Yağı ile Vücut Bakımı

Bakım Önerileri: Islak saça masaj yaparak köpürtün ve durulayın. Uzun süreli pürüzsüz etki için Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Maske ile birlikte kullanın.

2.Onarma

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Maskesi, saçı derinlemesine nemlendirirken, saç yüzeyini onarır, pürüzsüzleştirir ve parlak bir görünüme kavuşturur.

Bakım Önerileri: Şampuan sonrası ıslak saça masaj yapın. Saçı orta kısımlarından uçlarına doğru parmaklarınızla özenle tarayın. Saçınızda 3-5 dakika bekletin ve durulayın. Kolay tarama ve parlaklık etkisi için, Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Ekspres Sprey ile birlikte kullanın.

Farmasi Keratin Maskesi - Farmasi Onarıcı Keratin Maskesi
Farmasi Keratinli Maske

3.Kolay Tarama & Bakım

Farmasi Keratin Sprey - Farmasi Onarıcı Keratin Spreyi
Farmasi Keratin Spreyi

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Spreyi anında kolay tarama ve saç yüzeyinde fark edilir düzeyde parlaklık sağlar.

  Farmasi Siyah Maske

Bakım Önerileri: Hafif nemli saça parmaklarınızla masaj yaparak uygulayın. Saç uçlarında ekstra parlaklık ve yumuşaklık için Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Serum ile birlikte kullanın. Durulama yapmayın.

4. Koruma

Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Serumu, ısı işlemlerine maruz kalmış ve hasar görmüş saç tellerini ince bir yağ dokusuyla sarup koruma sağlar. Kolay emilimi ile uzun süreli parlaklık etkisi yapar.

Bakım Önerileri:Kuru saç uçlarına gerektiği kadar uygulayın. Durulama yapmayın.

Farmasi Keratin Serumu - Farmasi Onarıcı Keratin Serumu
Farmasi Keratin Serum

 

 

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat