Farmasi Firming Sıkılaştırıcı Vücut Jeli

Farmasi Firming Sıkılaştırıcı Vücut Jeli ile Farmasi Selülite savaş açtı. Selülit ile savaşmak ve kusursuz bir vücuda sahip olmak için Dr. C. Tuna Sıkılaştırıcı Vücut Bakım Serisi ile harekete geçin. Farmasi ürünlerini %30 indirimle satın almak isterseniz Kayıt Ol sayfasından kayıt olup kendi üyeliğiniz üzerinden spariş verebilirsiniz. Ayrıca üyelik hakkında sorularınız olursa yine aynı sayfa üzerinden yada iletişim sayfası üzerinden irtibat kurabilirsiniz.

Farmasi Firming Sıkılaştırıcı Vücut Jeli Özellikleri

Selülitin Başlıca Nedenleri

  • Genetik faktörler
  • Dolaşım bozukluğu
  • Gormonal nedenler
  • Hareketsizlik
  • Su kaybı
  • Kilo alıp verme
  • Dengesiz beslenme
  • Psikolojik nedenler

Cildini, Vücudunu ve Ruhunu Güçlendir
Sıkı Bir Görünüm ile Kendini Özgür Hisset!

10 Kadından 9’unun Sorunu : Selülit
Selülit, dolaşım bozukluğundan dolayı, damarlardaki fazla suyun dokulara dolmasıyla ortaya çıkar. Zamanla bu dokulara biriken yağ, su ve tuz selülit olarak dokulara yerleşir. Selülit en çok basen, alt kısım, alt karın ve kalça bölgelerinde görülür. Tüm vücut tipleri için selülit geliştirilebilir.

  Farmasi Mr Wipes Çamaşır Yumuşatıcı

Selülite Karşı Kahve Mucizesi
Kahveyle harmanlanmış bir vücut bakım serisi ile portakal görünümünden kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Kahvenin içinde bulunan kafein uyarıcı bir etkiye sahiptir ve bünyenizde bulunan hücreleri canlandırır, yeniler ve sıkı bir görünüme kavuşturur. Kahve ile yapılan bu vücut bakımı cildinizi yeniler, canlılık katar ve aynı zamanda da besler.

Kadınlar; kalçaları ve basenleri etrafında daha fazla yağ taşımaya meyilli olmaları nedeniyle erkeklerden daha çok selülite maruz kalırlar. Buna ek olarak daha az bağ dokusuna sahip olmaları, selülit gelişme ihtimalini arttırır.

Dr. C. Tuna Sıkılaştırıcı Vücut Bakım Serisi ile Harekete Geçin!

2 adımda selülitten kurtulabilirsiniz.

  Farmasi Yüz Beyazlatıcı Serisi

Adım 1 : Farmasi Firming Vücut Peeling Nasıl Kullanılır

Farmasi Firming Body Scrub, yani sıkılaştırıcı vücut peelingini parmak uçlarınız yardımıyla sıkılaştırmak istediğiniz bölgeye dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Haftada 1-2 kez, duş sırasında kullanılması önerilir.

Adım 2 : Farmasi Firming Sıkılaştırıcı Vücut Jeli Nasıl Kullanılır

Farmasi Firming Body Gel, yani sıkılaştırıcı vücut jelini temizlenmiş ve ıslanmış bölgeye uygulayın. Nazik hareketlerle masaj yapın. Haftada 1-2 kez kullanılması önerilir.

 

 

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat