Farmasi Diş Macunu Serisi

Sağlıklı bir ağız için Farmasi Diş Macunu Serisi ürünlerini mutlaka denemelisiniz. Farmasi, Eurofresh markası altında ürettiği diş macunları ile siz de ferah bir nefese kavuşabilirsiniz. Bir çok çeşidi olan diş macunlarına birlikte göz atalım.

Farmasi Diş Macunu Serisi

Eurofresh AloeGel

At kestanesi ve Aloe Vera gücü ile parlak dişlere kavuşmak isterseniz bu diş macununu mutlaka deneyin. Aloe Vera ile hassas bir bakım sağlamaya, Çay ve Kahve lekelerinin giderilmesine, Doğal parlaklık ve beyazlık vermeye, plak ve tartarın önlenmesine, ferah bir nefes sağlamaya yardımcı olur. Not: Paraben, Florür, Triklosan, Gluten ve Aşındırıcı İÇERMEZ. Farmasi Diş Macunları Piyasadaki ürünler gibi zararlı kimyasal bileşenler İÇERMEZ.

Farmasi Beyazlatıcı Diş macunu
Farmasi Diş Macunu Serisi Aloegel

Çay Ağacı Diş Macunu

Daha önce çay ağacı konusunda da belirtmiş olduğumuz diş macunu ile sağlıklı bir ağıza sahip olabilirsiniz. Ağız içi salgısının alkaliliğini artırarak çürük oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Plak oluşumuna karşı doğal bir savunma sağlar. Sert aşındırıcı içermeyen formülüyle diş ve diş etini derinlemesine temizler. Doğal çay ağacı yağı ve yoğun nane aroması ile nefesinizi tazeler. Ağızda gün boyu temizlik ve ferahlık hissi sağlar. Not: Sls, Sles, paraben, Gluten, Florür, Sert Aşındırıcılar İÇERMEZ.

farmasi çay ağacı yağı diş macunu - çay ağacı diş macunu
Farmasi Çay Ağacı Diş Macunu

Misvaklı ve Aloe Veralı Diş Macunu

Ekstra beyazlatıcı etkiye sahip bu diş macunu ile dişleriniz bembeyaz görüntüye sahip olur. Aloe Vera ile hassas bir bakım sağlamaya, Çay ve Kahve lekelerinin giderilmesine, Doğal parlaklık ve beyazlık vermeye, plak ve tartarın önlenmesine, ferah bir nefes sağlamaya yardımcı olur. Not: Paraben, Florür, Triklosan, Gluten ve Aşındırıcı İÇERMEZ. Farmasi Diş Macunları Piyasadaki ürünler gibi zararlı kimyasal bileşenler İÇERMEZ.

  Farmasi Sarımsaklı Şampuan
Farmasi Misvaklı Diş Macunu
Farmasi Diş Macunu Serisi Misvaklı

Advanced Care 7 Diş Macunu

formülündeki extra yoğun bitki özleri ile nefesinizin daha ferah, gülüşlerinizin daha beyaz olmasını sağlar. Bu benzersiz 7 etkili karışım eşsiz bir tat verir, ağızda uzun süren temizlik hissi yaratır. Kalsiyum karbonatla derinlemesine temizler ve beyazlatmaya yardımcı olur. Limon, Adaçayı ve Çay Ağacı Özleri ile nazikçe parlatır. Düzenli kullanımı, dişlerinizin beyazlığını daha uzun süre korumasına yardımcı olur. 7 etkili komple koruma diş macunu dişleri beyazlatmaya, diş hassasiyetinin giderilmesine, dişleri temizlemeye, bakteri plağını önlemeye, nefesi tazeleyeme, diş minesinin korunmasına, tartar oluşumunu kontrol altına almaya yardımcı olur. Not: Paraben, Florür, Triklosan, Gluten İÇERMEZ.

Farmasi EuroFresh Advanced Care 7 Diş Macunu
Farmasi Advanced Care 7 Diş Macunu

Eurofresh Love Macunu

Özel olarak geliştirilmiş bu Diş Macunu, formülündeki extra yoğun bitki özleri ile nefesinizin daha ferah, gülüşlerinizin daha beyaz olmasını sağlar. Parlak dişler ile size çekicilik katar. Bu benzersiz karışım eşsiz bir tat verir, ağızda uzun süren temizlik hissi yaratır. Kalsiyum karbonatla derinlemesine temizler ve beyazlatmaya yardımcı olur. Yoğun Yeşil Çay, Isırgan ve Tarçın Özleri ile nazikçe parlatır. Düzenli kullanımı, dişlerinizin beyazlığını daha uzun süre korumasına yardımcı olur.

  Farmasi Çay Ağacı BB Krem
Farmasi EuroFresh Love Diş Macunu
Farmasi Love Diş Macunu

Çocuklar İçin Diş Macunları ve Fırçalar

Eğlenceli ağız bakımı için bu diş macunları gluten, triklosan, florür, sert aşındırıcılar, sls, paraben içermez.

Eurofresh Little Kids Diş Macunu

3 yaş üzeri çocuklar için özel geliştirilen bu Diş Macunu SLS ve florür içermeyen formülü ile dişlerin parlamasına, diş ve diş eti sağlığının korunmasına yardımcı olur. Çilekli özel aroması sayesinde çocuklara dişlerini fırçalama alışkanlığı kazandırır.

Farmasi EuroFresh Çocuk Diş Macunları
Farmasi Çocuk Diş Macunları

Eurofresh Big Kids Diş Macunu

7 yaş üzeri çocuklarınız için özel olarak geliştirilmiş Eurofresh Big Kids Diş Macunu, dişlere nazik bir temizlik sağlar. Karpuzlu özel aroması diş fırçalamayı çocuklar için eğlenceli bir hale getirir.

Eurofresh FlexiWhite Diş Fırçası

Bardağa takılabilen özel sap tasarımı ve özel dokulu beyazlatıcı kılları ile farklı olmayı sağlayan bu fırça, dişerinizde derinlemesine temizlik yapar.

Farmasi Diş Fırçaları
Farmasi Diş Fırçaları

EuroFresh HeroKids Diş Fırçası

Boyut olarak çocuklar için özel olarak geliştirilmiş olan çocuk diş fırçasıdır. Bu fırça ile 2 yaşından itibaren günde 2 defa olmak kaydıyla, çocuklarınıza diş fırçalama alışkanlığı kazandırabilirsiniz.

 

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat