Farmasi Çörek Otu Yağı

Saç bakımı için oldukça önemli ürünlerden biri de çörek otudur. Farmasi çörek otu yağı ürünleri serisi ile yıpranmış saçlarınız yeniden hayat bulacaktır. Çörek otu yağı, güçlü antioksidanlar, vitaminler, yağ asitleri, proteinler, omega-6 ve omega9 bileşenleri ile kuru ve yıpranmış saçlar için mucizevi bir bakım kaynağıdır.

Vitalizing Farmasi Çörek Otu Yağı Bakım Maskesi

bakım maskesi, saç bakım maskesi, çörek otu yağı bakım maskesi
Farmasi Çörek Otu Yağı Bakım Maskesi

Tüm saç tipleri için kullanılabilecek besleyici bakım maskesidir. Şampuanlama sonrasıda saçınızı yumuşatır. Vitamin ve mineraller ile saçlarınızı beslemeye yardımcı olur.

Kullanım: Şampuanlama sonrasında ıslak saç uçlarına uygulayın, 2-3 dakika bekletin ve iyice durulayın.

Vitalizing Çörek Otu Yağı Şampuan

Farmasi çörek otu yağlı şampuan da yine tüm saç tipleri için uygun ve besleyicidir. Dr. C. Tuna Besleyici Şampuan, Çörek Otu

  Çay Ağacı Yağı ile Vücut Bakımı
çörek otu yağı şampuanı farmasi
Farmasi Çörek Otu Yağı Şampuan

ile yoğunlaştırılmış formülü sayesinde kurumuş saç uçlarınıza parlaklık verir. Vitamin ile mineraller ile saçlarınızı beslemeye yardımcı olur. Çörek otu yağı bünyesinde Omega-6 ve Omega-9 yağ asitleri, mineraller,vitaminler ve proteinleri içerir. Mucizevi yağın kozmetikte en yaygın kullanımı saç ve cilt bakım ürünleridir. ( Not: Kuru saçlar için aynısefa yağı şampuanını da kullanabilirsiniz. )

  • Çörek otu yağı ile yoğunlaştırılmış formül.
  • Kurumuş saç uçlarına parlaklık verir.
  • Vitamin ve mineraller ile saçlarınızı beslemeye yardımcı olur.
  • Saçı yumuşatır.
  • Vitamin ve mineraller ile saçlarınızı beslemeye yardımcı olur.

Vitalizing Farmasi Çörek Otu Yağı Sabunu

Farmasi Çörek Otu Yağı Sabunu

Tüm cilt ve saç tipleri için uygundur. Mucizevi çörek otu yağı ile bezenmiş formülü ile cildinize ve saçınıza besleyici bir bakım sunar. Çörek otu yağının içerisinde bulunan vitaminler ile cildinizin ve saçınızın beslenmesine yardımcı olur. Günlük cilt bakımınızda siz de geleneksel çörek otu yağının etkilerinden yararlanın.

  Farmasi Çay Ağacı BB Krem

Vitalizing Farmasi Çörek Otu Yağı

Kullanımı: Banyo öncesinde, saç uçlarından başlayarak, saç derinize doğru uygulayınız. Yaklaşık bir dakika dairesel hareketlerle masaj yapıp 30 dakika bekletiniz. Sonrasında çörek otu yağı şampuanı ile durulayınız. Haftada 2 kere uygulanması tavsiye edilir.

Farmasi Çörek Otu Yağı

 

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat