Farmasi Brave Erkek Parfüm Serisi

Farmasi Brave Erkek Parfüm Serisi üç farklı parfüm içerir. Bunlar; Farmasi Brave Deep, Farmasi Brave Desert ve Farmasi Brave White…

 

Farmasi Brave Erkek Parfüm Deep

Zafer Tutkunu

Odunsu & Meyveli
Limon, Ananas, Elma, Armut ve Mandalinadan oluşan taze üst notalar, Lavanta, Kavun, Pembe Biber ve Marine notaları ile buşuyor. Dip notalarında Paçuli, Amber, Misk ve Karamelin vazgeçilmez kokusu ile uyum ve harmoni içerisindeki Brave Deep, zafer tutkunu, enerjik ve asla pes etmeyen erkeğin kokusu.

Farmasi Brave Deep Erkek Parfümü (60ml)

Farmasi Brave Erkek Parfümü Desert

Odunsu & Aromatik

  Farmasi Diş Macunu Serisi

Modern ve Kışkırtıcı Odunsu & Aromatik Taze Limon ve Greyfurtun enerjik ve ferahlatıcı etkisi, taze Portakal Çiçeğinin büyüleyici kokusuyla buluşuyor. Dip notalarında Paçuli ve Sedir Ağacı ile modern, kışkırtıcı, ne istediğini iyi bilen ve karşısına çıkan herkese meydan okuyabilecek bir erkeği anlatıyor.

Farmasi Brave Desert Erkek Parfümü (60ml)

Farmasi Brave Erkek Parfümü White

Cesur ve Maceracı

Aromatik & Fujer
Üst notalarında Limon, Gül Ağacı ve Frenk Üzümü, kalp notasında Karabiber, Sedir Ağacı ve Marin notaları ile harmanlanırken, dip notalarında, Amber ve Miskten oluşan sofistike bir koku. Doğa ile uyumlu maceracı bir erkeği anlatan Brave White, erkeğin saf ruhunu tutkulu bir şekilde açığa çıkarıyor.

Farmasi Brave White Erkek Parfümü (60ml)

Farmasi Hızlı Kayıt

  Farmasi Charm Erkek Parfümü

Farmasi Kayıt Sayfasını İnceleyin.

Siz de yorum bırakın :)

WhatsApp chat