Farmasi Biberli Masaj Jeli

Farmasi Biberli Masaj Jeli Farmasi’nin en etkili masaj jellerinden bir diğeridir. İçeriğindeki kırmızı biber sayesinde selülit gibi sorunları tedavi eder. Biberli masaj jeli gibi ferahlatıcı etki isteyenler at kestanesi masaj jeli de kullanabilirler. Ayrıca ferahlatıcı etki yanı sıra soğutucu etki isteyenler için farmasi alaska masaj jeli vazgeçilmez olacaktır.

İçeriğindeki zencefil, cildin nem dengesini düzenlerken, Isırgan otu da cildin mineral ihtiyacını karşılamaktadır. Düzenli masaj yaparak uygulandığında vücutta rahatlamış bir his oluşturur. İçerik; Jojoba Yağı, Nane Yağı, Biberiye Özü, Isırgan Özü, Acı Biber Yağı. Cildi yeniler, nemlendirir, ferahlatır, canlandırır ve kan dolaşımını hızlandırmaya yardımcı olur.

  Farmasi Aynısefa Yüz Yıkama Jeli
Farmasi Biberli Masaj Jeli - Farmasi Paprica & Chili Balsam
Farmasi Biberli Masaj Jeli

Uzun yürüyüş veya uzun süreli ayakta kalma sonucundaki “yorgun” bacaklarda Biberli Masaj Jeli ile ısınarak rahatlama ve yumuşama hissini siz de farkedeceksiniz. Düzenli masaj yaparak uygulandığında kendine has ferah kokusu eşliğinde serinletir, sakinleştirir ve rahatlatır. Yorgun bölgelere az miktarda sürülür ve hafifçe masaj yapılır. Sabah ve akşam kullanılabilir. Hızlı bir şekilde emilen bu jel, yağlanmaz ve uzun süre ferahlık. hissi verir. Uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır. Göz, mukoza ve açık yaralar ile temasından kaçınılmalıdır.

  Farmasi Mr Wipes Yüzey Temizleyici

Çift Etkili Farmasi Biberli Masaj Jeli

Farmasi Çift Etkili Biberli Masaj Jeli
Farmasi Çift Etkili Biberli Masaj Jeli
İki kat yoğunlaştırılmış yeni formülün  eşsiz masaj keyfiyle ruhunuz dinlenirken, cildiniz nemlenir ve tazelenir. Verdiği serinlik hissi ile cildin rahatlamasına yardımcı olur. Sürüldüğü alanda çabuk emilir, kalıntı bırakmaz.
Kullanım: İhtiyaç duyduğunuz bölgeye günde 3 defa sürün ve ovarak yedirin.

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat