Farmasi Bebek Bakım Ürünleri

Farmasinin bebekleriniz için özel ürettiği farmasi bebek bakım ürünleri özellikleri ve kullanımı bu yazımızda listelenmiştir. Bebeğiniz için güvenle kullanabileceğiniz, sağlıksız kimyasallar içermeyen ürünleri mutlaka deneyin.

Farmasi Bebek Bakım Ürünleri

Farmasi Zeytinyağlı Bebek Şampuanı

Sabun içermeyen formülüyle bebeğinizin narin saçlarını ve hassas vücudunu kurutmaz. İçeriğindeki zeytinyağı ile derinlemesine nemlendirir. Doğal zeytin yağı ile zenginleştirilmiş bu özel şampuan bebeklerinizin cildine en yumuşak dokunuşu yapar. İçeriğindeki papatya özleri ile cildi yatıştırır, cildin doğal nem ve yumuşaklığına kavuşmasına yardımcı olur. Yoğun ve uzun süreli etkisiyle ve hoş kokusuyla saç ve vücut temizliğinde kullanılabilir. PH değeri cilde uyumludur. Paraben ve alkol içermez. 

Farmasi Zeytinyağlı ve Papatyalı Bebek Şampuanı
Farmasi Zeytinyağlı ve Papatyalı Bebek Şampuanı

Farmasi Papatyalı Bebek Şampuanı

Sabun içermeyen formülüyle bebeğinizin narin saçlarını ve hassas vücudunu kurutmaz.İçeriğindeki papatya özleri ile rahatlatıcı bir etki sağlar. Bebeklerinizin cildine en yumuşak dokunuşu yapar. İçeriğindeki papatya özleri ile cildi yatıştırır, cildin doğal nem ve yumuşaklığına kavuşmasına yardımcı olur. Yoğun ve uzun süreli etkisiyle ve hoş kokusuyla saç ve vücut temizliğinde kullanılabilir. Paraben ve alkol içermez. 

Farmasi Bebek Koruma Pişik Kremi

Cilt üzerinde oluşan gerginlik hissini yatıştıran ve cildi besleyerek pişik oluşumuna karşı daha güçlendiren kaliteli bir bebek pişik kremidir. Düzenli olarak kullanılması durumunda bebek cildinin pişik oluşumuna karşı direnç kazandığı görülecektir. Formülünde alkol ve parfüm bulunmaz. Kuru ve temiz bir cilt üzerine uygulanmalıdır.

  Farmasi Nutriplus Multivitaminler
Farmasi Bebek Pişik Kremi, Bebek Kolonyası ve Islak Mendili
Farmasi Bebek Pişik Kremi, Bebek Kolonyası ve Islak Mendili

Farmasi Bebek Kolonyası

Gün boyu taze, temiz, serin bir his sunar. Hem bebekler hem de yetişlinler için kullanımı uygundur.

Farmasi Islak Mendil

Creamy Baby Papatyalı Islak Mendil, kremsi etkisi ve papatya ekstraktı ile bebeğinizin cildini nazikçe temizler ve nemlendirir.

Farmasi Zeytinyağlı ve Papatya Özlü Bebek Losyonu

Özel olarak geliştirilen Hassas Bebek Losyonu hafif formülü ile uygulanması kolay olup hızla emilir. Zeytinyağı özlerinden gelen nemlendirici etkenlerle bebeğinizin cildini beslemeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. Papatya ve E Vitamin ile zenginleştirilmiş ince dokusuyla bebeğinizi rahatlatır. PH değeri cilde uyumludur. Paraben ve alkol ve boya içermez.

Farmasi Papatyalı Ve Zeytinyağlı Bebek Losyonu

Farmasi Saç Açıcı Sprey

Çocuklarımızın saçlarını tararken onları incitmek istemeyiz. Bu düşünceyle geliştirilen Farmasi Saç açıcı sprey ile çocuklarınızın

  Farmasi Sarımsaklı Şampuan
Farmasi Saç Açıcı Sprey
Farmasi Açıcı Sprey

saçlarını taramak artık eğlenceli bir oyuna dönüşüyor.

  • Zor taranan saçlar
  • Karışmış düğüm olmuş saçlar
  • Anında kolaylıkla açılır ve taranır. Muhteşem formülü ve ferah kokusu ile saçlar ipeksi bir yumuşaklık kazanır ve ışıldar.

Farmasi Zeytinyağlı ve Papatya Özlü Bebek Yağı

Bebeğiniz banyo sonrası için yoğun nemlendiricisi… Banyo sonrasında masaj yaparak bebeğinizin tenine nazikçe uygulayınız. İçeriğindeki Papatya, Zeytinyağı ve E Vitamini yumuşaklık ve parlaklık sağlarken derinlemesine nemlendirir. Kolay emilen formülü ile yatıştırır ve rahatlatır. Bebeğinizin durulanma suyuna katarak da kullanabilirsiniz.

Farmasi Zeytinyağlı ve Papatyalı Bebek Yağı
Farmasi Zeytinyağlı ve Papatyalı Bebek Yağı

Farmasi Islak Grip Mendili ve Okul Mendili

Mentollü, alkolsüz yapısı ile gribal enfeksiyonların tedavi sürecinde ilacın yanında yardımcı rol oynayarak, burnun fizyolojik yapısına zarar vermeden rahatlatır, kişinin solunum probleminin giderilmesine yardımcı olur. İçeriğinde bulunan mentol, buğu etkisiyle solunumu rahatlatır ve burun tıkanmasını önlemeye yardımcı olur.

Farmasi Islak Grip Mendili
Farmasi Bebek Bakım Ürünleri – Farmasi Islak Grip Mendili

 

 

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat