Farmasi Ayak Bakım Seti

Hareket etmek için fazlasıyla kullandığımız ayaklarımızın bakımı bizim için oldukça önemlidir. Bu noktada çözüm ise farmasi ayak bakım seti. Bu set ile kurumuş ayaklarımızı nemlendirdiğimiz gibi çatlak topuklarımızı da tedavi edebiliriz. Kötü kokuların da önüne geçebiliriz. Ayak bakımı için aynı zamanda aynısefa kremini de kullanabilirsiniz.

Farmasi Ayak Bakım Seti ile 3 Adımda Sağlıklı Ayaklar

1.Adım: Deniz Tuzu İle Temizleme

Farmasi ayak bakım tuzu - peeling salt
Farmasi Ayak Bakım Tuzu

Dr. Cevdet Tuna imzalı peeling tuzu ile ayaklarınıza bakım yapabilirsiniz. İçerdiği jojoba ve tatlı bağdem yağı özü ile bu deniz tuzu ayaklarınıza fazlasıyla iyi gelecektir. Belirtmek gerekir ki bu tuz eller için de kullanılabilir. Yoğun içerikli, yatıştırıcı el ve ayak tuzu cildinizi yumuşatır ve doğal ışıltısını geri kazandırır. Cildinizi temizler ve yenilenme sürecine katkıda bulunur. Bir miktar tuzu el veya ayağınıza masaj yaparak uygulayın ve ılık suyla durulayın.

ayak bakım kremi - topuk kremi - farmasi çatlak kremi
Farmasi Ayak Bakım Kremi

2. Adım A: Günlük Nemlendirme

Yine peeling tuzu gibi bu ürün de jojoba ve tatlı badem yağı içerir. Günlük ayak nemlendirici olarak kullanabileceğiniz ürün kurumuş ayaklar için en etkili çözüm yöntemidir. Zengin ve besleyici içerikli ayak kremi kuru ayaklara bakım sağlar. Jojoba ve tatlı badem yağı ile ayakların kurumasını engellemeye ve ayakları korumaya yardımcı olur. Uzun süreli nem, yumuşaklık ve pürüzsüzlük sağlar. Ayaklarınıza uygulayın ve hafifçe masaj yapın.

  Farmasi Biberli Masaj Jeli

2. Adım B: Yoğun Nemlendirme

Çatlak topuklarınız için daha yoğun bir bakım yapmak isterseniz bu ürün vazgeçilmeziniz olacaktır. Gliserin ve shea yağlı içeriği sayesinde çatlak topuklara derinlemesine yoğun bakım yapar. Zengin içerikli Yoğun Ayak Bakım kremi, sertleşmiş topukları yoğun şekilde nemlendirir ve rahatlatır. Besleyici özellikli Shea Butter ve cilde doğal nemini geri kazandırmaya yardımcı olan Gliserin ile güçlendirilmiş formülü cilt tarafından kolayca emilir, yağlı ve yapışkan bir his bırakmaz. Ayaklarınızın kurumasını önlemek için her gün masaj yaparak ayak ve topuklarınıza uygulayın. En iyi sonuç için gece yatmadan önce kremi uygulayın ve ayağınıza pamuklu çorap giyin.

  Aynısefa Yağı ile Vücut Bakımı
nemlendirici ayak bakım çorabı - farmasi ayak bakım çorabı - farmasi nemlendirici çorap
Farmasi Nemlendirici Ayak Bakım Çorabı

3. Adım: Kötü Kokulara Son

Çay ağacı özlü koku önleyici ayak bakım spreyi ayak kokularınız için temel çözüm olacaktır. Çay ağacı yağının muhteşem faydalarını okumak isterseniz daha önceki yazıya mutlaka bakın. Serinletici ve koku giderici sprey yorgun ayaklarınızı tazeler ve kötü kokuyu engellemeye yardımcı olur. Gün içinde ihtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz. Özellikle işten önce ve sonra, spordan önce ve sonra veya duştan sonra kullanılması tavsiye edilir. Tüm gün ayaklarınızın serinletir ve rahatlatır.

Koku önleyici ayak spreyi - farmasi ayak spreyi
Farmasi Koku Önleyici Ayak Spreyi

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat