Farmasi Auto Fresh Araç Bakım Ürünleri

Farmasi Auto Fresh Araç Bakım Ürünleri ile aracınızı her zaman temiz tutabilirsiniz. İstediğiniz her an, her alanı Farmasi Auto Fresh ile canlandırabilirsiniz. Böylece yolculuğunuz boyunca arabanızın ve yolun konforunu hissedersiniz. Otomobil döşemelerine, ön konsol aksesuarlarına zarar vermez. Bu ürünleri %30 indirimli satın almak isterseniz Kayıt Ol sayfasından kayıt bırakabilirsiniz.

Farmasi Auto Fresh Araç Bakım Ürünleri

Farmasi Auto Fresh Oto Kokuları

Arabanızın içindeki havayı tazeler; saf ve meyvemsi koku yayar.Böylece arabanızın ve yolculuğunuz istediğiniz gibi kokar. Siz de yolculuğunuz boyunca arabanızın ve yolun konforunu hissedersiniz. İstediğiniz her an her alanı otomobil kokusu ile canlandırabilirsiniz. Otomobil döşemelerine, ön konsol aksesuarlarına zarar vermez. Tazeler ve güzel sıcak bir koku yayar saniyeler içinde yayılır.

  Farmasi Nutriplus Probiyotik
Farmasi Auto Fresh Oto Kokusu
Farmasi Auto Fresh Oto Kokusu

Farmasi Sihirli Mendiller

1. Torpido Koruyucu Parlak Görünüm Veren Islak Mendil
Torpido yüzeyine parlak bir görünüm verir ve yüzeydeki matlaşmayı tamir ederek daha koyu bir görünüm sağlar.

2. Torpido Yenileyici Islak Mendil
Araş iç ve dış plastik aksamındaki eskimeleri tamir eder ve yeniler. Tozlanmayı 4 kata kadar geciktirir. Her türlü plastik yüzeyde kullanılır.

3. Buğu Önleyici Islak Mendil
İçeriğindeki buğu önleyici tanecikler, cam yüzeyinde neme karşı adeta itici bir kalkan oluşturur ve camlarda buğu oluşumunu engeller.

Farmasi Sihirli Mendiller
Farmasi Sihirli Mendiller

4. Cam Koruyucu Yağmur Kaydırıcı Islak Mendil
Silecek kullanımına gerek bırakmaz, cama çarpan sinek, böcek pisliklerini temizler. Duşakabin camlarında kalıcı kireç lekelerini engellemek için idealdir.

  Farmasi Nutriplus L-Karnitin

5. Oto İç Mekan Leke Çıkarıcı Islak Mendil
Plastik, deri ve kumaş yüzeylerde etkilidir. Gömlek yakası ve kol kirleri için makinede yıkamadan 5 – 10 dakika öncesinde uygulayın.

6. Mobilya ve Ahşap Yenileyici Islak Mendil
Oluşturduğu anti-statik film tabakası sayesinde yüzeyi tozlanmaya karşı haftalarca korur. Her türlü mobilya ve ahşap yüzeyde kullanıma uygundur.

 

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat