Farmasi Age Reversist Serisi

Age Reversist

Farmasi, Dr. Cevdet Tuna’nın zamana karşı koyan formülüne sahip son ürünü Age Reversist‘i Ekim Kataloğunda tanıttı. Bu seri toplam 4 üründen oluşuyor. Bunlar; Jel temizleyici, krem, nemlendirici krem ve serum. Yaşlanma karşıtı bu seri ile zamanı tersine çevirin.

Bilgi: Bu ürünleri kendi üyeliğinizle internet üzerinden güvenle satın almak isterseniz lütfen Kayıt Ol sayfasından ulaşın.

  • Kullanan kadınların %100‘ü ürünü kullandıktan sonra ince kırşıklıkların ve göz çevresi kırışıklıklarının görünümünde azalma olduğunu belirtti.
  • Kullanan kadınların %95‘i ürünün göz altı şişliklerini giderdiğini ve göz altı bölgesine hacim kazandırdığını belirtti.
  • Kullanan kadınların %96‘sı ürünü kullandıktan sonra gözenek görünümlerinin küçüldüğünü belirtti.
  • Kullanan kadınların %92‘si ürünün sarkmış göz kapaklarını kaldırdığını ve ciltlerinde sıkılaştırma sağladığını belirtti.

Plankton Ekstresi

Fransa’nın kuzeybatısında, Atlantik okyanusu’nun Brest kıyılarında yaygın halde bulunan Marin mikroorganizma kolonilerinden elde edilen Plankton Ekstresi, vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengin ve besleyici bir aktiftir. Ciltte doğal olarak bulunan Seramit, Hyalüronik asit ve kolajen üretiminin harekete geçirilmesine, 15 dakika gibi kısa bir süre içerisinde cildin daha sıkı hissedilmesine, şekillenmesine, daha genç ve parlak görünmesine yardımcı olur. Cilt dokusunu korumaya, cilde pürüzsüz bir görünüm ve elastikiyet kazandırmaya yardımcı olur.

Laminaria Esktresi

Mucizevi bir deniz bitkisinden elde edilen bu öz proteinler, vitaminler ve mineraller açısından çok zengindir. Ciltte doğal olarak bulunan Kolajen üretimini arttırmaya yardımcı olur. Ciltteki kırışıklıkların görünümünün azaltılmasını sağlar. Cildi besler, nemlendirir, daha sıkı ve pürüzsüz bir cilt görünümü oluşturur. Kök hücrelerini, mitokondrial DNA hasarlarına sebep olan serbest radikallerden ve oksidatif stresten koruyan Laminaria esktresi, hücresel boyutta oksijenlenme ve ATP sentezini uyarır.

  Farmasi Aynısefa Yüz Yıkama Jeli

Kırmızı Alg Özü

İskandinav sularında yaygın olan Furcellaria Lumbricalis kırmızı alginden elde edilen bu mucizevi öz, ilk uygulamalardan itibaren cildinize nem kazandırır. Diğer aktiflere kıyasla ciltteki hidrasyon seviyesini daha hızlı bir şekilde arttırarak, günden güne farkedilebilir bir etki yaratır. Cildin yüzeyinde su moleküllerini tutmak için higroskopik özelliklere sahiptir. Epidermis üzerinde yeniden yapılanma ve nemlendirme etkisi için Hyalüronik Asit sentezini uyarır ve Seramid sentezini canlandırır.

Age Reversist Yaşlanma Karşıtı Krem
Farmasi Age Reversist Yaşlanma Karşıtı Serisi

1. Farmasi Age Reversist Yaşlanma Karşıtı Yüz Temizleme Jeli

Cildinizi temizleyip yenileyen yağsız formülü sayesinde cildinizi yumuşatır ve cildinize pürüzsüz bir görünüm sağlar. AGE REVERSIST serisinden maksimum fayda sağlamak için cildi hazırlar. Yaşlanma karşıtı cilt bakım rutininizi AGE REVERSIST Yoğun Bakım Kremi ve Serumu ile tamamlayabilirsiniz.

2. Age Reversist Yaşlanma Karşıtı Serum

Nemlendirici, pürüzsüzleştirici ve dolgunlaştırıcı etkisiyle cildi yoğun bir şekilde yenilenmesine ve uzun süreli bir genç bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Formülündeki bitki özlü güçlendiriciler sayesinde ince çizgilerin ve derin kırışıklıkların görünümünü azaltarak, cildin doğal dokusunu ve görünümünü iyileştirmeye yardımcı bir etki sunar. Sabah ve akşam nemlendiriciden önce uygulayın. Yaşlanma karşıtı cilt bakım rutininizi AGE REVERSIST Yaşlanma Karşıtı Yüz Temizleme  Jeli ve Yoğun Bakım Kremi ile tamamlayabilirsiniz.

  Aynısefa

 

3. Age Reversist Yaşlanma Karşıtı Yoğun Bakım Kremi

Cildi yoğun bir şekilde nemlendirirken, formülündeki bitki özlü güçlendiriciler sayesinde ciltteki kırışıklık ve çizgilere karşı savaşmaya yardımcı olur. Cilt bariyerini güçlendirerek cildin dış etkenlerle mücadele etmesine yardımcı olur. Temiz cilde sabah ve akşam uygulayın. Yaşlanma karşıtı cilt bakım rutininizi AGE REVERSIST Yaşlanma Karşıtı Yüz Temizleme Jeli ve Serum ile tamamlayabilirsiniz.

4. Age Reversist Anında Etkili Gençlik Kompleksi

Cilt görünümünde en az 6 saate kadar botoks etkisi

Yüzdeki çizgi ve kırışıklıkları anında doldurarak cildin gerginleşmesine, sıkılaşmasına ve cildin sarkık görüntsünü yok etmeye, kaz ayaklarının ve göz altı torbalarının görünümünü hemen azaltmaya, göz altı çukurlarını kapatmaya ve gözeneklerin görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur. Düzenli kullanımda ciltteki kolajen sentezini arttırarak ciltteki kırışıklık ve çizgilere karşı savaşmaya yardımcı olur.

Kullanımı: Yüzünüzdeki alın kırışıklıkları, düşük kaş ve göz kapakları, göz torbaları, kaz ayakları gibi gerginleştirmek istediğiniz bölgelere parmak uçlarınızla nazikçe uygulayın. Mimik yapmadan, ürün yüzünüzde kuruyana kadar 2-3 dakika bekleyin. Temiz cilt üzerine uygulayın ve uygulama öncesinde nemlendirici kullanın. En etkili sonuç için, Age Reversist serisinin diğer ürünleri ile birlikte kullanın.

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat