Çay Ağacı Yağı ile Vücut Bakımı

Çay Ağacı Yağı ile Vücut Bakımı yaparak yağlı olan cildinizi temizleyebilir ve koruma altına alabilirsiniz. Ancak unutmamak gerekir ki yağlı cildinizi temizledikten sonra nemlendirmeniz gerekir. Aksi taktirde cildiniz kendini korumak adına daha fazla yağ üretecektir. Bu sorundan kurtulmamız için 3 adımda uygulayacağımız vücut bakımı ile cildin yağ dengesini kurabilirsiniz. Doğal yağlardan olan çay ağacı yağı hakkındaki tüm detaylara buradan bakabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri %30 indirimle satın almak isterseniz Kayıt Ol sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Çay Ağacı Yağı ile Vücut Bakımı Aşamaları

İşte reçeteniz!
Adım 1 : Temizle!
Adım 2 : Besle!
Adım 3 : Nemlendir!

Çay Ağacı Yağı; Saf Çay Ağacı Yağı ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildi kurutmadan lekelerin giderilmesine yardımcı olur. Sivilce üzerine uygulandığında sivilcenin daha hızlı kaybolmasını sağlar ve yeniden oluşmasını engeller.

  Farmasi Alaska Masaj Jeli
Farmasi Çay Ağacı Yağı Sos Serumu
Farmasi Çay Ağacı Yağı Sos Serumu

 

Adım 1 : Temizle! Farmasi Çay Ağacı Şampuan ve Duş Jeli

Farmasi Çay Ağacı Özel Şampuan ile zihniniz, ruhunuz ve saçlarınız yenilensin! Özel formülü ile saç derisini kir ve kalıntılardan arındırarak, uzun süreli temizlik ve ferahlık hissi sağlar. Tazeleyici serinliği ve kendine has kokusu eşliğinde saçınıza eşsiz bir bakım sunar. Saçınızı yıkadıktan sonra vücut temizliği için Çay Ağacı Duş Jeli ile vücudunuzu yıkayın. Özel formülü ile cildiniz lüks köpüklerle buluşur, düzenli kullanımda pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur.

Farmasi Çay Ağacı Şampuan ve Duş Jeli
Farmasi Çay Ağacı Şampuan ve Duş Jeli
  • Uzun süre temizlik sağlayan
  • Cildin yağ dengesini korumaya yardımcı olur
  • Problemli ciltlere uygun
  • Kendine has kokusu ile rahatlatıcı

Adım 2 : Besle! Farmasi Çay Ağacı Yağı

Farmasi Çay Ağacı Yağı Sos Serumu
Farmasi Çay Ağacı Yağı Sos Serumu

Bu aşamada vücudunuzda olan sivilce akne vb. oluşumlara karşı çay ağacıyı yağını kullanabilirsiniz. Saf Çay Ağacı Yağı ile zenginleştirilmiş serum serinletici etkisinin yanı sıra pürüzsüz görünümüne kavuşmak için idealdir. Ciltte kuruma olmadan gözle görülür derecede düzelme sağlar. İhtiyaç duyduğunuz her an kullanabilirsiniz.

  Farmasi Gaucho Erkek Parfümü

Adım 3 : Nemlendir! Farmasi Çay Ağacı Krem

Son adımda en başta söylediğimiz şeyi yapmamız gerekiyor. Yağlı vücudumuzdan yağı temizledikten sonra vücudun buna karşı olarak tekrar yağ salgılamasının önüne geçebilmek için Farmasi Çay Ağacı Kremi kullanarak vücudunuzu nemlendirin. Böylece vücudunuzun yağ dengesini sağlamış olursunuz.

Farmasi Çay Ağacı Kremi
Farmasi Çay Ağacı Kremi

 

Siz de yorum bırakın :)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WhatsApp chat