Aynısefa Yağı ile Vücut Bakımı

Aynısefa Yağı ile Vücut Bakımı yapıp kuru ve hassas cildinizi koruma altına alabilirsiniz. Doğal bir nemlendirici olan aynısefa yağı sayesinde cildinizi onarır ve beslersiniz. Bu yazımızda uygulayacağınız 3 temel adımla tüm vücudunuza ihtiyacı olan bakımı yapabilir ve onu dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Aynısefa yararları hakkında merak ettiklerinizi “Aynısefa” başlıklı yazımızdan öğrenebilir, diğer tüm aynısefa ürünlerini de yine buradan görebilirsiniz. Ayrıca; bu ürünleri beğendiyseniz “Kayıt Ol” sayfasından bilgi bırakarak %30 indirimle satın almak için ilk adımı atabilirsiniz.

Aynısefa Yağı ile Vücut Bakımı Aşamaları

İşte reçeteniz!
Adım 1 : Temizle!
Adım 2 : Besle!
Adım 3 : Nemlendir!

Aynısefa Yağı;
Yüzyıllardır doğal nemlendirici olarak kullanılmaktadır. Kuru ciltler için onarıcı ve besleyici özelliğe sahiptir. Yatıştırıcı etkisi sayesinde cildin hassasiyetini alır.

Farmasi Aynısefa Yağı - Aynısefa Yağı
Farmasi Aynısefa Yağı

Adım 1 : Temizle! Farmasi Aynısefa Şampuan ve Duş Jeli

Saçlarınızı dipten uca nazikçe temizler ve saç dipleriniz rahatça nefes alır. Calendula çiçeğinin büyüleyici kokusunu saatlerce saçlarınızda taşımak ve parlak görünümlü, ipeksi saçlara sahip olmak için bu mucizevi şampuanı kullanın. Hassas seç derisi ile uyumlu etken maddelerle saçı güçlendirerek saça ipeksi bir parlaklık kazandıran şampuan ile ilk olarak saçınızı masaj yaparak yıkayın ve durulayın.

  Farmasi Sarımsaklı Şampuan
Aynısefa Şampuan ve Duş Jeli
Aynısefa Şampuan ve Duş Jeli

Ardından hassas cildinizi besleyecek olan farmasi aynısefa yağı özlü duş jelini kullanın. Bilmeniz gerekir ki; Marigold çiçeğinin eşsiz kokusuyla büyülediği Aynısefa Duş Jeli banyonuzda size keyifle eşlik eder! Rahatlatıcı uyumuyla cildinizde hoş bir koku bırakırken, cildinizi narince temizler ve nemlendirir. Nemini kaybeden cildinizde ipeksi bir yumuşaklık bırakır, ruhunuzu ve sizi yeni bir güne hazırlar!

Farmasi Aynısefa Yağı - Aynısefa Yağı
Farmasi Aynısefa Yağı

Adım 2 : Besle! Farmasi Aynısefa Yağı

Bu adımda ise klasik olan Farmasi Besleyici Aynısefa Yağını kullanın. Vücudunuzun en çok kuruyan bölgeleri olan dirsekler, dizler, ayak topukları ve hamilelik sonrası çatlaklar için %100 Aynısefa Yağı kullanın. Belirtmem gerekir ki bu mucizevi yağ özellikle sedef hastalığı ile uğraşanların değişmez çözümü olacaktır. Sedef Hastalığı’nın verdiği rahatsızlığı en aza indirmek, hatta kurtulmak için mutlaka aynısefa yağı kullanmayı deneyin. Kuruyan cildinizi aynısefa bitkisi özlü ürünler tekrar nemlendirerek canlandıracaktır.

Adım 3 : Nemlendir! Farmasi Aynısefa Vücut Losyonu, Krem Balsam ve El Kremi

Geldik 3. ve son adıma. Bu adımda hassas cildimiz için en önemli şeyi yapacağız. Yani vucudu nemlendirmeyi. Bunun için 3 tane ürün var. Farmasi Aynısefa Vücut Losyonu, Krem Balsam ve El Kremi. Vücudunuzun gün içinde nem ihtiyacını karşılayın, cildinizi anında yatıştırın. Vitamin E ile zenginleştirilmiş nem kompleksi sayesinde vücut losyonu ilk uygulamanızda cildiniz nemlenecektir. Kurumaya başlayan cildinizi nemlendirmek için ayrıca Krem Balsamı da uygulayabilirsiniz. Krem balsam sayesinde cildinizi besler ve yoğun nem ihtiyacını karşılarsınız.

  Farmasi Bebek Bakım Ürünleri
Aynısefa Vücut Losyonu, Balsam ve El Kremi

Sıra Ellerde! Özellikle kış aylarında ellerinizin bakımı için mucizevi çözüm olan Farmasi Aynısefa El Kremini uygulayarak çatlama vb. sorunların önüne geçebilirsiniz.

Yukarda belirttiğim gibi, özellikle sedef hastaları için çözüm olabilecek olan bu mucizevi yağı keşfedin ve faydasını görün. Özellikle son adımda yapacağınız nemlendirme ile kurumaların ve kaşıntıların önüne geçeceksiniz. Sürekli kaşıntı, kuruma ve pul pul olan cilde Aynısefa özlü ürünler ile Son!

Ayrıca; Aynısefa Yağı ile 4 adımda yüz bakımı yazımı okumak için Aynısefa Yağı ile Yüz Bakımı konusuna buradan gidebilirsiniz.

Siz de yorum bırakın :)

WhatsApp chat